Skibusy SKI&AQUA BUS v sezóne 2017/2018

V zimnej sezóne 2017/2018 je pre návštevníkov a lyžiarov pripravená regionálna doprava SKI & AQUA BUS, ktorá v období od 26.12.2017 do 18.03.2017 pohodlne a zadarmo prepraví držiteľov TATRY Card do lyžiarskych  stredísk  Tatranská Lomnica, Starý Smokovec, Štrbské Pleso a do akvaparku AquaCity Poprad.

Skibus SKI & AQUA BUS zabezpečuje 6 autobusových liniek:

SKI & AQUA BUS; Skibus; Ski bus; Vysoké Tatry; Starý Smokovec

Linka 1

Štrbské Pleso, centrálne parkovisko - Štrbské Pleso, lyžiarsky areál

Štrbské pleso, centrálne parkovisko – lyžiarske stredisko, Areál snow (zastávka na znamenie – Hotel Patria) – kyvadlový autobus každých 15-30 minút podľa grafikonu.

Linka 1 premáva cez víkendy aj v období od 02.12.- 25.12.2017; 24.03.- 02.04.2018 (vrátane veľkonočných sviatkov)

Linka 2

Tatranské Zruby - Smokovce - Tatranská Lesná - Tatranská Lomnica

Tatranské Zruby - Nový Smokovec - Starý Smokovec - Horný Smokovec - Tatranská Lesná - Tatranská Lomnica, lyžiarske stredisko a späť – 2x doobeda a 2x poobede

Linka 3

Poprad, Aquacity - Tatranská Lomnica

Poprad, AquaCity – Veľký Slavkov – Nová Lesná - Pod lesom - Tatranská Lomnica, lyžiarske stredisko a späť – 1x doobeda a 1x poobede

Linka 4

Poprad, Aquacity - Tatranská Lomnica

Poprad, AquaCity - Veľká Lomnica - Stará Lesná - Tatranská Lomnica, lyžiarske stredisko a späť – 1x doobeda a 1x poobede

Linka 5

Poprad, Aquacity - Tatranská Lomnica - Poprad, Aquacity

Poprad, AquaCity - Starý Smokovec - Tatranská Lomnica - Stará Lesná - Veľká Lomnica - Poprad, AquaCity –1x okruh poobede

Linka 6

Tatranské Matliare - Tatranská Lomnica

Tatranská Lomnica, lyžiarske stredisko - Tatranské Matliare a späť – 1x doobeda a 1x poobede (premáva iba pre hostí hotelov SOREA Hutník a SOREA Titris)

Pokyny pre cestujúcich:

1. SKI BUS je k dispozícii iba s platnou regionálnou kartou TATRY Card, ktorú vydávajú zmluvné ubytovacie zariadenia v Regióne Vysoké Tatry. Pri nástupe do vozidla je potrebné preukázať sa vodičovi platnou kartou TATRY Card.

2. V prípade nepriaznivého počasia, kedy nepremávajú lanovky v lyžiarskych strediskách je premávka SKI & AQUA BUSu obmedzená alebo zrušená. Aktuálne informácie o prevádzke získate u svojho ubytovateľa, v informačných centrách a na www.regiontatry.sk.

3. Prevádzkovateľ SKI & AQUA BUS si vyhradzuje právo zmeny v grafikonoch v dôsledku nepriaznivého počasia, poruchy vozidiel alebo iných nepredvídaných situácií. Informujte sa u nas o prípadných zmenách prevádzky.